Как легко заработать деньги с Paypal, купив Linken Sphere #Конкурс2018

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

tartarin

New member
26.02.2019
4
0
1
Здравствуй. Отправьте мне сообщение по телеграмме. Если у вас нет моей телеграммы, отправьте мне личное сообщение. Я мог бы
Доброго времени!
Сколько стоят Ваши консультации?
Отправьте мне пожалуйста Ваш телегреам.

jimmyc

New member
20.02.2019
8
3
3
Hey, did you block me for some reason? I don't understand and am confused, you promised to teach me. I paid what you asked me. Can I get an explanation at least or add me back and let's do this? @TheImmortalDreamer

24.12.2018
32
45
18
Hey, did you block me for some reason? I don't understand and am confused, you promised to teach me. I paid what you asked me. Can I get an explanation at least or add me back and let's do this? @TheImmortalDreamer
Hello. I didn't block anyone. I didn't even talk to anyone these past days so maybe you're talking to a scammer and not me. Maybe you added the wrong Telegram username mate.

jimmyc

New member
20.02.2019
8
3
3
Hello. I didn't block anyone. I didn't even talk to anyone these past days so maybe you're talking to a scammer and not me. Maybe you added the wrong Telegram username mate.
Here is proof that @HitSploit is a scammer. AVOID @HitSploit his PayPal scheme no longer works and he is doing an exit scam scamming users of tenebris. I call for a ban on these forums.

Here you can see transaction of $200 to his address that I paid for tutorial/private guide on PayPal: https://tradeblock.com/bitcoin/tx/28b0237b765413401178a7ad68bb5aab211b3055199db8032780bb608a3b3d41

Here is chat log from today:

I hope admins see this and take measure to protect other users who might be reading this guide and think that @HitSploit can be trusted. He absolutely is not trustable, will scam you !!! AVOID!

Вложения

Симпатии: Понравилось S1neka
08.08.2019
42
0
6
Кадр № 1

- ну почему у меня меньше чем у него
- алло доктор у него снова начались приступы неполноценности

Кадр № 2

ну что я хуже тебя выгляжу отдай ключи ну пжлст

Кадр № 3

- в таком образе я очень грозный?
- да если только почистите зубы, а то у вас уже кариез образовуется

<a href=https://prom-electric.ru/>.</a>

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

О нас

• Данный форум посвящен разработкам команды Tenebris, а также связанным с их использованием направлениями в деятельности пользователей. Мы рады приветствовать Вас на форуме и искренне надеемся, что отзывчивое сообщество позволит значительно повысить качество вашей и нашей работы. Присоединяйтесь!

Быстрая навигация

Меню пользователя